Krāmu tirgus – dodiet lietām «otru elpu»

Klāt kārtējais «Krāmu tirgus» – jau piektais! 13.septembrī Strazdē, laukumā pie kafejnīcas «Serpentīns» (Rīgas – Ventspils šosejas 101.km)  no 10.00 rītā līdz pēdējam apmeklētājam. Gaidām gan pircējus, gan pārdevējus, gan vienkārši tos, kam pa ceļam.

Ja kārtojot skapi, šķūnīti vai bēniņus ir atradušās liekas mantas – dodiet  tām «otru elpu» un nopelniet –  vediet uz tirgu. Ja meklējat gumijas zābakus, velosipēdu, kādu mācību grāmatu vai antīku radio aparātu – to visu un vēl daudz ko citu var atrast tirgū. Brauciet un piedalieties, izbaudiet atvasaru draudzīgās sarunās un nesteidzīgā atpūtā.

Kā jau ziņojām iepriekš – no aprīļa līdz oktobrim Strazdes pagastā pie kafejnīcas «Serpentīns» reizi mēnesī tiek rīkots «Krāmu tirgus». Idejas mērķis ir veidot jaunu kultūras tradīciju, kas veicinātu gan pagasta, gan novada atpazīstamību un sniegtu jaunas kultūras un atpūtas iespējas Talsu novadā un apkārtnē. No augusta veiksmīgai pasākuma norisei ir LR Kultūras ministrijas un Kurzemes NVO atbalsta centra finansiāls atbalsts īstenojot biedrības projektu «Domā un radi, lai dzīvotu labi» .

Biedrība «Virbi» piedāvā iespēju dot lietām «otro dzīvi» , ietaupīt vai papildināt ģimenes budžetu un vienkārši labi pavadīt laiku. Pasākuma organizēšana balstās uz biedrības dalībnieku brīvprātīgu darbu un nav saistīta ar peļņas gūšanu. Sadarbojoties ar Talsu novada fondu, nepārdotās lietas būs iespējams ziedot «Labo lietu lādei»  – atbalstam trūcīgajiem un maznodrošinātajiem.

Gaidīsim gan tirgotājus, gan pircējus!